top of page
Ieškoti

Madingiausios rankinių spalvos ruduo-žiema 2019/2020

Kviečiame iš arčiau susipažinti su artėjančio sezono (ruduo-žiema 2019-2020) madingiausiomis spalvomis. Jos vyraus visur, aprangoje ir aksesuaruose, darant makiažą ar kuriant interjerą.

1. ČILI PIPIRAS Tamsiai raudonas „Čili pipiras“, kaip ir to paties pavadinimo prieskonis, papildys jūsų įvaizdį “aštrumu” ir leis atrodyti įspūdingai bei įdomiai. 2. TAMSI RAUDONA Tai netikėtas intensyvios bordo atspalvis, sujungiantis šilumą ir spalvų sodrumą. Tai populiarus 2019-2020 rudens ir žiemos atspalvis, kuris gali būti naudojamas ir kaip pagrindas įvaizdyje, ir kaip atskiras akcentas (ne tik kaip drabužio detalė, bet ir kaip aksesuaras ar manikiūras). Tokio atspalvio rankinė ar delninė puikiai tiks prie jūsų kasdienio įvaizdžio.

3. KREMINIS PERSIKAS Subtilus ir dailus persikų atspalvis, kuris nuo rudens sezono lengvai pereis į žiemos spintą ir taps jos pagrindiniu akcentu. Be suteikto švelnumo, spalva yra pakankamai universali, suderinama su kitomis 2019-2020 rudens-žiemos sezono tendencijomis ir bus puikus šviesaus spektro priedas.

4. AKMENS RUDA Žinoma, šis tamsiai rudas atspalvis atrodo labai intensyvus ir tvirtas, tačiau jei norite, galite pamatyti ir juodojo šokolado „gerumą“.

5. CUKRINIS MIGDOLAS „Saldintas“ rudųjų migdolų atspalvis atrodys labai patraukliai ir “skaniai” dėl karamelinio atspalvio.

6. GALAKTIKOS MĖLYNA Labai išraiškinga, ryški ir originali mėlynos spalvos versija. Tai įkūnija begalinę kosminių išsiplėtimų mėlyną spalvą, kurią kiekvienas suvokia savaip. Anksčiau galėjai tiesiog pažvelgti į kosmosą ir pagalvoti apie šį atspalvį, bet dabar tu gali užsidėti sau net ir mėlynąją „galaktiką“.

7. AKMENS MELSVA Patogumo ir ryžto atspalvis, švelnus mėlynos spalvos variantas, priklausantis šaltų ir neutralių spalvų spektrui.

KLASIKA VISADA MADINGA Pagal neseniai susikūrusią tradiciją, mados ekspertai pasiūlė ne tik sezoninių spalvų tendencijų paletę, bet ir minimalią bazinę neutralių spalvų gamą. 2019-2020 rudens-žiemos sezono metu ji apima 4 spalvas (vanilė, tamsi mėlyna, pilka, Tai gana galingi ir išsiskiriantys atspalviai, todėl galite saugiai juos naudoti monotoniškuose deriniuose.  

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page