top of page
Ieškoti

Ilgaamžiškumui užtikrinti - tinkama rankinių priežiūra

Norint, kad rankinė ilgai atrodytų kaip visai nauja, labai svarbu tinkamai ją prižiūrėti. Žemiau pateikiame pagrindinius patarimus įvairių medžiagų rankinėms.

Priežiūro patarimai: 

VERSTOS ODOS (ZOMŠINIŲ) RANKINIŲ PRIEŽIŪRA: Tokios rankinės jautrios intensyviems saulės spinduliams, purvui, tad lengvai gali išsitepti ar šiek tiek pakeisti spalvą. Valymas: Geriausia valyti, pašiaušti specialiu guminių šepetėliu skirtu zomšai ar švariu dantų šepetėliu. Mažoms dėmelėms tinka popierinė servėtėlė ar baltas trintukas.

ODINIŲ RANKINIŲ PRIEŽIŪRA: Odinės rankinės gan atsparios nešvarumams bei išorės poveikiui, tačiau jas būtina prižiūrėti. Norint išvengti įtrūkimų ar greitesnio susidėvėjimo rekomenduojama naudoti specialų odos kondicionierių. Valymas: Galima valyti švaria drėgna servėtėle ar šluoste. Nuvalius būtinai nusausinti.

LAKUOTOS ODOS RANKINIŲ PRIEŽIŪRA: Lakuotos rankinės yra prižiūrimos dar lengviau nei tradicinės. Norint išvengti šių rankinių trūkumų rekomenduojama saugoti nuo subraižymo ir laikyti ant medžiaginių paviršių ar medžiaginiame maišelyje. Valymas: Švaria drėgna servėtėle ar šluoste. Būtina nusausinti. Atsiradus įbrėžimams galima juos pašalinti skaidriu trintuku. RANKINIŲ SU PUOŠMENOMIS PRIEŽIŪRA: Rankinės dekoruotos papuošimais (akmenukais, metalinėmis detalėmis) dažnai užsikabina už audinių, papuošimai lengvai lūžta, nutrūksta ar subyra. Tokias rankines geriausia po nešiojimo rekomenduojama uždengti (puošmenas įvynioti į popierinę servėtėle).

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page