top of page

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

PREKIŲ GRĄŽINIMO TVARKA

KAIP GRĄŽINTI NEPATIKUSIĄ/ NETINKAMĄ PREKĘ?

1. Užpildykite grąžinimo formą ir įdėkite į siuntą. Galite papildomai mus informuoti el paštu myfashionbychoice@gmail.com

Atsisiųskite formą: 

2. NESUGADINTĄ / NENAUDOTĄ prekę supakuokite atgal į siuntinio dėžę. Naudokite dežę, kad išvengtumėte siuntos apgadinimo trasportavimo metu. Prisiminkite, jog tai yra prabangios Itališkos odos rankinės ir kiti gaminiai, kurie reikalauja delikatumo :) Drabužiai kaikuriais atvejais gali būti siunčiami kurjeriniuose vokuose, bet taip pat saugiai supakavus.

3. Užregistruokite siuntą OMNIVA paštomate arba internetu. Ir siųskite mums. Artimiausias paštomatas adresu Zujūnų. g 1 (NORFA). Gavėjas My-Choice, kontaktinis tel. 868028462

4. Laukite pinigų grąžinimo arba rinkitės kitą prekę. Jeigu kyla papildomų klausimų, mielai kreipkitės.


TERMINAI


Nekokybišką ar netinkančią prekę galima grąžinti per 14 darbo dienų, tačiau būtina atsižvelgti į reikalavimus. 

 

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą).

Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. 

Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. 

REIKALAVIMAI GRĄŽINAMAI PREKEI

- Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

- prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

- prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. 

- pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko "Gražinimo taisyklių" 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. 

- grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. 

- tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. 

 

GRĄŽINIMO BŪDAI


Prekę galima grąžinti per siuntų terminalus ar kurjeriu.

OMNIVA paštomatas Vilniaus NORFA Zujūnų g. 1

LP Express paštomatas Vilniaus NORFA Zujūnų g. 1

DPD paštomatas Vilnius Pilkalnio g. 3

VENIPAK paštomatas Vilnius Maxima XX Pilaitės pr. 31

PINIGŲ GRĄŽINIMAS


Įvertinus prekės būklę pinigai yra grąžinami ne vėliau kaip per 10 darbo dienų į nurodytą banko sąskaitą atliekant pavedimą.

Pastaba: Prekės siuntimo grąžinimui išlaidas apmoka pats pirkėjas

bottom of page